-
Hallo Vin1.
Wat betreft de relevantie ben ik het met je eens maar voor de goede orde leek het me toch beter om de verkeerde benamingen aan te geven. Zeker voor mensen die ter plaatse niet bekend zijn. Zo zie je maar weer dat ook Google zijn beperkingen heeft.
Ruud.
-
Dat is waar. Ik had eigenlijk niet naar de namen gekeken die google weergegeven had omdat het mij idd alleen om de plattegrond ging ;)
-
Ik heb beide foto's op de juiste schaal gezet, en volgens mij staat het rode kruis op de foto van Google te hoog.
Of maak ik een fout?
Met vriendelijke groeten,
Ronald Dijkstra
http://www.mijnalbum.nl/Foto-O44WCPXJ-D.jpg
-
Volgens mij klopt het niet nee.
Als jij mijn twee foto's over elkaar legt, heb je de perfecte match.
Ik heb dat namelijk in PS gedaan
-
Ik heb beide foto's, in Photoshop, op elkaar gezet.
Toen bleek dat de huizen langs de Ringvaart niet op elkaar pasten.
Na het aanpassen van de schaal klopte alles.
Je ziet nog een deel van de oude 27 op de Google deze sluit aan, zo ook de andere baan, de oude Haagweg past precies, en de huizen langs de ringvaart vallen over elkaar, evenals de brug en rotonde.
De weg rechtsboven, van de Haagweg naar de Ringvaart, staat op beide foto's.
-
Hoi Vin,
Dat rode kruis op de kaart van Google maps is een restant van de oude rijksweg 4 (A4) van Den Haag naar Amsterdam. Dit deel van het tracé werd verlegd richting het westen om plaats te maken voor de uitbreiding van Schiphol. Als je de kaart goed bestudeerd die je dat dit stukje asfalt aansluit op de oude Haagse weg (wat eigenlijk de oude A4 is)
https://beeldbank.rws.nl/Photos/2499/374881.jpg
Dit is de oude A4 gezien in de richting van Schiphol. Dat water dat je ziet is de ringvaart
-
2 Bijlage(n)
Ik meen op de foto van Ab Janssen de toren op Centrum te ontwaren, zie rode pijl. Om de hoeken op de volgende twee foto's een beetje te vergelijken, heb ik op beide een lijn naar de toren getrokken.
De afstand vanaf het begin van het oude asfalt tot de toren is 3,11 km.
Bijlage 24729
Het rode X-punt is bij de rode pijl.
Bijlage 24730
Op de onderste foto heb ik geen lijn over het asfalt getrokken maar zo te zien is de hoek met de weg veel scherper dan op de foto van Janssen.
Maar of je ze op deze wijze kunt vergelijken...
Peter
-
Als het bewuste stukje asfalt deel is van de oude Haagse weg, dan moet het deel van de afrit uit de richting Den Haag of de oprit naar Den Haag geweest zijn. Immers, de "Haagweg" ging daar, i.t.t. de A4, over de Schipholweg heen. Zie een kaart uit 1950: https://kaartzaken.wordpress.com/201...en-veranderen/.
Peter
-
JW de Wijn heeft presentatie over dat eerste begin; foto's; locatie e.d.
stuur me bericht (hansmooren@ziggo.nl) als contact nodig, dit draadje lees ik niet snel
-
@Hans, verder contact is wat mij betreft op dit moment niet nodig en Jan Willem is mij bekend.
Peter