Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 40

Discussie: Onbekend vliegveld, hulp gevraagd.

Threaded View

Vorig bericht Vorig bericht   Volgende bericht Volgende bericht
  1. #5
    Geregistreerd
    21 juli 2011
    Locatie
    Amsterdam
    Berichten
    6.622

    Standaard

    Hallo allemaal.

    Mijn dank voor jullie reacties. De omgeving kwam mij volkomen vreemd voor.
    Waarom was al die zandaanvoer op de achtergrond nodig die ook deels nog opgeslagen werd in een soort dijklichaam hoger dan de rest?
    Voor het vliegveld, aanleg van verharde startbaan dan wel platform, of voor de infrastructuur in de omgeving zoals verbreding van de dijk of voor de weg naar Amstelveen bij de brug?
    Het gebouw links? In de jaren 30 verdwenen? De achtergrond moet vrij snel na de foto er volkomen anders uit zijn gaan zien en weer een gewoon dijklichaam zijn geweest.

    Het lid waar ik op bezoek was dacht ook aan Schiphol maar die vreemde achtergrond liet mij twijfelen en wij gingen bij andere vliegvelden zoeken en vonden niets.

    Jullie hebben mij overtuigd. Dank voor de oplossing.

    Hans, ik dacht onder elk toestel de luchtkoeler van de 17 te zien maar ik heb er niet met een vergrootglas op gezeten en neem het direct van je aan.
    Zou je nog kunnen aangeven welke in de rij de 5jes zijn? Ik kan het verschil niet waarnemen met mijn gemankeerde ogen.


    Groet, Ruud.

    P.S. Is er iemand die er een jaartal aan kan verbinden?

    Laatst gewijzigd door ruudvanom; 23 augustus 2019 om 13:24

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •