Weergegeven resultaten: 1 t/m 9 van 9

Discussie: Even uitgeschakeld geweest.

Threaded View

Vorig bericht Vorig bericht   Volgende bericht Volgende bericht
  1. #6
    Geregistreerd
    21 juli 2011
    Locatie
    Amsterdam
    Berichten
    6.622

    Standaard

    Naam: Schermafbeelding.jpg
Bekeken: 967
Grootte: 29,2 KB

    Hallo Dagger.

    Het is niet de mini die de veroorzaker is, die werkt weer. Waarschijnlijk is het de kabel van de hub (waar 5 externe harde schijven aan hingen) naar de mini geweest die de storingen heeft veroorzaakt.
    Voor de storingen kreeg ik heel snel achter elkaar bericht dat schijven niet juist waren verwijderd, zie schermafbeelding, terwijl op de schermafbeelding die schijven te zien zijn op mijn bureaublad en dus niet verwijderd waren, ook achter die mededelingen (waarvan sommigen dubbel) nog.
    Achteraf bleek er een breuk in de kabel te zitten die waarschijnlijk bij elke beweging, dat gebeurd weleens bij het reiken naar iets achter de computer of bij het verplaatsen van de discs, niet meer de juiste gegevens doorgaf en na een poosje waboem, stoppen met die handel.
    Het is maar luchtfietserij van me maar het zou kunnen.
    Ik gebruik al vanaf 1994 Mac's en dit is me nog nooit overkomen.

    Groet, Ruud.
    Laatst gewijzigd door ruudvanom; 8 maart 2023 om 18:34

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •