In de tweede druk van het gele G-1 boekje van Hugo Hooftman staat die laatste foto ook, met als bijschrift dat het de 316 op Waalhaven is die op 10 mei met het front naar het noorden in de N.W. hoek van het veld stond, waar hij door Duitse bommen werd getroffen.

Als ik de twee foto's van Ruud naast elkaar zet zie ik overigens twee verschillende toestellen op verschillende locaties:
Naam: uitgebrande G.1's (foto's ruudvanom).jpg
Bekeken: 289
Grootte: 161,3 KB
Bijvoorbeeld: duidelijk verschillende afstand tot de bomenrij op de achtergrond, verschillende breuk van de staartboom, verschillende tip rechter kielvlak, verschillende resterende beplating op rechter motor, verschillende stand linker propeller.
Ook zie ik op de eerste foto geen gras maar alleen zand. Het donker naast de rechter motor lijkt me geen gras maar slechts schaduw van propellerblad.