Dankjewel Huub! Ik ben zelf ook zeer tevreden over het model, het ziet er geloofwaardig uit van alle kanten, wat best belangrijk is voor een FS model
Maar goed, ik heb wat uitgeprobeerd met die 'tekening' en dat beviel eigenlijk wel prima. Voor de romp heb ik niet al te veel gedaan, hier en daar een plaat verkleurd. De vleugel heb ik wel aangepakt, een transparante houttexture eroverheen gedaan. Alleen... nu wordt het bruin zo paarsTerwijl de laag over het groen en beige wel gewoon erg mooi is.
Kijk, aan de rechterkant valt het effectverschil tussen bruin en bruin wel mee. Ben hier best tevreden over.
Maar links, valt het gewoon teveel op. En daar komt bij dat het bruin gewoon foeilelijk wordt doordat het paarsig wordt. Wat hieraan te doen??
Oja, de verwering voor de vleugel is dus nog niet aangepast!
Groeten maar weer![]()